Kobliha

302418. Na jaře v horách

popis: Olej na kartonu. 48x70 cm. Signováno vpravo dole Kobliha. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2019 20:13:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč limit (29.11.2019 16:48:53) 1674