Kodet, Švarc, Wingler

52102. Husitský výjev

popis: Pálená hlína, 65x20 cm. Značeno Kodet, Švarc, Wingler.

Pozn.: mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo