MENU
Vstup do aukce
160. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
28. března 2024 od 20:00
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Akvarely, 17x27 cm. Signovány Kohout B. Rámy, skla.
> zpět na aukční výsledky
Kohout B.
57094. Konvolut 2 prací - Slunný venkov
Dražba ukončena:
18.03.2021 22:03:00
Vyvolávací cena:
500 Kč
nebylo vydraženo
Zpět na aukční výsledky