Kohout - Schody

Kombinovaná technika, 36x25 cm. Signováno vpravo dole Kohout 1927. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Kohout
308386. Schody
Dražba ukončena:21.04.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 20.04.2021 14:47:41 4441