Kolem 1920 - Kachna divoká

Porcelán, podglazurně malováno, výška 4,5 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Kolem 1920
49918. Kachna divoká
Dražba ukončena:07.10.2020 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč