kolem poloviny 20. stol. - Váza - Ateliérové sklo

Ateliérové sklo, výška 33 cm. Značeno kolem poloviny 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

kolem poloviny 20. stol.
50031. Váza - Ateliérové sklo
Dražba ukončena:07.10.2020 23:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč