Kolem roku 1770 - Barokní konvička s víčkem

Porcelán, výška 18 cm. Značeno Vídeň, kolem roku 1770. Hruškový tvar, pestře malované pomníčky lásky.

Pozn.: Nepatřičné víčko a poškozená výlevka.

Kolem roku 1770
49897. Barokní konvička s víčkem
Dražba ukončena:07.10.2020 21:11:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč