Kollarz

303610. Trafika

popis: Litografie, 33x24 cm. Signováno vlevo dole v tisku Kollarz. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.02.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.02.2020 9:23:20 2443