Koloman Moser - Franz Josef

Litografie, 33x24 cm. Signováno vpravo dole Moser. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1868-1918
Rakouský malíř a designér.

Koloman Moser
38096. Franz Josef
Dražba ukončena:28.11.2019 19:13:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč