konec 19. stol.

51433. Granátová brož vícepatrová, obecný kov

popis: Obecný kov, české granáty.

pozn.: Opravováno, chybějící kameny. Poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:03:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč