konec 19. stol. - Miska na nožce

Rozalínové sklo, výška 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

konec 19. stol.
50036. Miska na nožce
Dražba ukončena:07.10.2020 23:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč