MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, zlacení, 26 cm.
Pozn.: Míra poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
konec 19. stol.
50032. Váza - Historismus
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
7513
1 500 Kč
limit (07.10.2020 23:06:35)
4432
1 400 Kč
7513
1 300 Kč
limit (07.10.2020 23:06:31)
4432
1 200 Kč
7513
1 100 Kč
limit (07.10.2020 23:06:27)
4432
1 000 Kč
7513
900 Kč
limit (07.10.2020 23:05:07)
4432
800 Kč
7513
700 Kč
2405
600 Kč
7513
500 Kč
4923