konec 19. stol. - Váza - Historismus

Sklo, zlacení, 26 cm.

Pozn.: Míra poškozeno.

konec 19. stol.
50032. Váza - Historismus
Dražba ukončena:07.10.2020 23:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč