Kop. Karl Kunzer - Poutníci

Olej na plátně, 70x110 cm. Signováno vpravo dole Kop. Karl Kunzer 1932. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

Kop. Karl Kunzer
25317. Poutníci
Dražba ukončena:29.11.2018 20:59:34
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč