Kopecký

307700. Konvolut 2 prací

popis: 1x olej na plátně, 1x olej na sololitu, 18x24 cm a 19x19 cm. Obě signovány vpravo dole. 1x rám, 1x nerámováno.

dražba ukončena: 28.02.2021 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.02.2021 19:43:16 7997