Kožíšek - Růže

Tempera, 56x42 cm. Signováno vpravo dole V.Kožíšek 1920. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

300815. Růže
Dražba ukončena:15.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč