Kozlovský

47229. Babička

popis: Olej na kartonu, 32x44 cm. Signováno vpravo dole Kozlovský. Rám, sklo.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 03.07.2020 14:21:02 4830