Královská Kodaň - Vánoční talíř "Weihnachten 1916"

Porcelán, podglazurní kobaltový dekor, průměr 18 cm. Značeno Královská Kodaň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Královská Kodaň
49958. Vánoční talíř "Weihnachten 1916"
Dražba ukončena:07.10.2020 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.09.2020 17:47:01 5572