Krátký - Vesnický rybník

Olej na plátně, 60x85 cm. Signováno vpravo dole Krátký. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

24973. Vesnický rybník
Dražba ukončena:28.11.2018 19:46:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč