Krejčí - Kytice ve váze

Olej na plátně, 65x83 cm, signováno vpravo dole Krejčí, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12310. Kytice ve váze
Dražba ukončena:20.09.2017 19:50:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč