Krejčí - Zimní vesnice

Olej na plátně, 70x90 cm, signováno vpravo dole Krejčí, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

12311. Zimní vesnice
Dražba ukončena:20.09.2017 20:05:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč