Kristian Kodet

51693. Oči

popis: Olej na kartonu, 16x24 cm. Signováno dole uprostřed Kristián Kodet 95. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1948. Studovat na umělecké akademii Académie des Beaux Arts v Bruselu. Žil v emigraci, nejprve ve Švýcarsku, poté v USA. Pochází z rodiny sochařů Emanuela a Jana Kodeta. Je bratrem herce Jiřího Kodeta. Hojně vystavuje doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

dražba ukončena: 28.10.2020 21:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 20 000 Kč