Akryl na plátně, 85x50 cm. Signováno vlevo dole Machová 2019. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.
o autorovi: Narodila se v Klášterci nad Ohří roku 1986.
Studovala technologii skla a keramiky na VŠCHT, kterou aplikuje při své práci technologa barev ve sklárnách v Sázavě. Studuje mayskou keramiku, věnuje se výuce keramiky a arteterapii. Ve své volné tvorbě maluje plátna se snovými náměty, které čerpá z vlastního příběhu a poezie. Věnuje se také knižní ilustraci. V současnosti žije v Sázavě. Absolvovala řadu společných i samostaných výstav.