Kunichika

52318. Kuřačka

popis: Dřevořez, 33x22 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 11.11.2020 21:13:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč