Kunichika - Písař

Dřevořez, 31x23 cm. Signováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
48039. Písař
Dražba ukončena:16.09.2020 21:55:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč