Kunichika

37165. Samurajův syn

popis: Dřevořez, 34x22 cm. Značeno. Rám, pasparta, sklo.

Rám i papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:19:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč