Kunichika - Soudce

Dřevořez, 30x23 cm. Značeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen, rám mírně poškozen.

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
55194. Soudce
Dražba ukončena:13.01.2021 20:48:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč