Kunichika - Starý a mladý samuraj

Dřevoryt, 41x26 cm. Značeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1835 – 1900
Významný japonský dřevorytec.

Kunichika
56823. Starý a mladý samuraj
Dražba ukončena:17.03.2021 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč