Kupčík - Vysoké nebe

Olej na plátně, 40x60 cm, signováno vlevo dole Kupčík, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Kupčík
13453. Vysoké nebe
Dražba ukončena:25.10.2017 18:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo