Kupský - Čína

Olej na sololitu, 26x38 cm. Signováno vpravo dole Kupský 1996. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Kupský
47494. Čína
Dražba ukončena:30.07.2020 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč