Olej na plátně, 52x32 cm, signováno vlevo dole L. Jadrníček, rám.
1863, Fryšták na Moravě
Student AVU ve Vídni (1883-1888). Malíř portrétů, zátiší a kostelních obrazů. Inspiraci pro své krajinomalby čerpal v Bílsku, Polsku, na pobřeží Jadranu, v Tatrách a také v okolí rodného Fryštáku. Vystavoval především na Moravě.