signováno L. Brantez - Bárky na moři

Kombinovaná technika, 50x62 cm, signováno vpravo dole L. Brantez, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Autorství nepotvrzeno.

signováno L. Brantez
4694. Bárky na moři
Dražba ukončena:25.05.2016 21:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 25.05.2016 21:25:03 292
1 000 Kč 21.05.2016 16:31:17 1167