L. Callamata, Devreu a další - Konvolut 4 grafických listů

Suchá jehla, lept, 2x litografie, od 41x34 cm do 22x18 cm. Všechny signovány. Pasparty.

L. Callamata, Devreu a další
56943. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:18.03.2021 19:50:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč