L. Doležal - Zátiší s flaškou a jablky

Olej na plátně, 42x60 cm. Signováno vlevo nahoře L. Doležal 42. Olištováno.

L. Doležal
307735. Zátiší s flaškou a jablky
Dražba ukončena:02.03.2021 20:45:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč