L. Doležal

307735. Zátiší s flaškou a jablky

popis: Olej na plátně, 42x60 cm. Signováno vlevo nahoře L. Doležal 42. Olištováno.

dražba ukončena: 02.03.2021 20:45:32

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč