L. Hadinec - Most nad řekou

Olej na kartonu. 29x43 cm. Signováno vlevo dole L. Hadinec 1918. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

41070. Most nad řekou
Dražba ukončena:27.02.2020 20:33:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč