L. Hladík - Děvčátko v červeném šátku

Olej na překližce, 52x40 cm. Signováno vpravo dole L. Hladík 1948. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

72236. Děvčátko v červeném šátku
Dražba ukončena:23.01.2022 20:34:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 23.01.2022 20:31:36 1739
500 Kč 16.01.2022 12:36:18 3780