L. Hladká - Kytice šeříku

Olej na překližce, 77x46 cm. Signováno vpravo dole L. Hladká 03. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

L. Hladká
307670. Kytice šeříku
Dražba ukončena:26.02.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.02.2021 23:39:27 2224