L. Hladká

307670. Kytice šeříku

popis: Olej na překližce, 77x46 cm. Signováno vpravo dole L. Hladká 03. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 21.02.2021 23:39:27 2224