L. Knittl - Chaloupka na Jestřebí

Olej na kartonu, 38x54 cm. Signováno vlevo dole L. Knittl 33. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

L. Knittl
306729. Chaloupka na Jestřebí
Dražba ukončena:28.11.2020 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč