L. Kováč - Ulice s minaretem

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole Kováč L. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

L. Kováč
25130. Ulice s minaretem
Dražba ukončena:28.11.2018 22:19:37
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč