L. Pilařová-Kverková - Soubor 2 prací - Jarní krajina, Zátoka světa

Tempery, oba 38x64. Oba signovány L. Pilařová - Kverková. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

L. Pilařová-Kverková
303025. Soubor 2 prací - Jarní krajina, Zátoka světa
Dražba ukončena:03.01.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (01.01.2020 18:46:30) 6147