L. Vencl - Panorama Pražského hradu

Intarze, 55x118 cm, signováno vpravo dole L. Vencl, rám.

Pozn.: Rám i intarze mírně poškozeny.

11680. Panorama Pražského hradu
Dražba ukončena:28.06.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč