L. Vraný

38562. Rozkvetlá louka

popis: Olej na kartonu. 31x33 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rámováno.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:18:26

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 11.12.2019 19:13:26 4766