L. Vraný

38562. Rozkvetlá louka

popis: Olej na kartonu. 31x33 cm. Signováno vpravo dole L. Vraný. Rámováno.

zbývá: 3 dnů, 21 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:15:00

vyvolávací cena: 600 Kč

Předmět ještě nebyl dražen