Láďa Ehrlich - Rybníček za vsí

Olej na plátně, 90x145 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám.

1886, Dobrovice - 1965

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3902. Rybníček za vsí
Dražba ukončena:28.01.2016 22:01:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč