Láďa Ehrlich - Zátiší s květy a karafou

Olej na plátně, 95x116 cm, signováno vpravo dole,datováno 1926, rám.

1886, Dobrovice - 1965

1822. Zátiší s květy a karafou
Dražba ukončena:28.01.2015 20:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč