Láďa Ehrlich - Rozkvetlá louka

Olej na kartonu, 22x29 cm, signováno vpravo dole L. Ehrlich, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

15350. Rozkvetlá louka
Dražba ukončena:24.01.2018 18:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč