Láďa Ehrlich - Z Mnichova Hradiště, z ochozů u Drábských Světniček

Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vlevo dole L. Ehrlich 20. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, malba v místě drobně poškozena.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

51581. Z Mnichova Hradiště, z ochozů u Drábských Světniček
Dražba ukončena:28.10.2020 19:14:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč