Láďa Ehrlich

51581. Z Mnichova Hradiště, z ochozů u Drábských Světniček

popis: Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vlevo dole L. Ehrlich 20. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen, malba v místě drobně poškozena.

o autorovi: 1886, Dobrovice - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč