Ladislav Hlávka - Dívka v šatech

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole L. Hlávka 38. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1899 - ?
Malíř. Studoval UMPRUM a AVU v Praze u V. Nechleby, také v grafické škole M. Švabinského. Věnoval se figurální tvorbě a krajinářství.

35360. Dívka v šatech
Dražba ukončena:26.09.2019 20:47:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč