Ladislav Karoušek - Ve stráni

Olej na plátně, 52x68 cm. Signováno vlevo dole L. Karoušek. Rámováno.

o autorovi: 1926 - 1991
Narodil se v Turnově. Studoval šperkařství a poté v Praze AVU u prof. Holého a Silovského. Studijní cesty podnikl do Skotska a na Srí Lanku. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

53013. Ve stráni
Dražba ukončena:26.11.2020 20:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč