Olej na plátně, 52x68 cm. Signováno vlevo dole L. Karoušek. Rámováno.
o autorovi: 1926 - 1991
Narodil se v Turnově. Studoval šperkařství a poté v Praze AVU u prof. Holého a Silovského. Studijní cesty podnikl do Skotska a na Srí Lanku. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.