Ladislav Karoušek

53013. Ve stráni

popis: Olej na plátně, 52x68 cm. Signováno vlevo dole L. Karoušek. Rámováno.

o autorovi: 1926 - 1991
Narodil se v Turnově. Studoval šperkařství a poté v Praze AVU u prof. Holého a Silovského. Studijní cesty podnikl do Skotska a na Srí Lanku. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 20:58:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč