Ladislav Kotas - Skašov

Olej na plátně, 50x90 cm. Signováno vpravo dole Lad. Kotas. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1986
Malíř, grafik. Studoval u F. Kysely a Z. Kratochvíla. Byl členem SVU Aleš a Jednoty umělců výtvarných, s nimiž vystavoval. Ve svých grafických listech vycházel z tradic pražské UMPRUM, v lyricky laděné malířské tvorbě tíhnul především ke krajině rodné Vysočiny. Jeho dílo je zastoupeno ve veřejných i soukromých sbírkách doma i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

32487. Skašov
Dražba ukončena:29.05.2019 22:15:52
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 29.05.2019 22:10:52 766
600 Kč 29.05.2019 22:07:39 3502