Ladislav Kratochvíl - Koza s kůzlaty

Akvarel, 17x23 cm. Signováno vpravo dole L. Kratochvíl. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1887. Studoval nejdříve na soukromé škole malířské Karla Reisnera v Praze, poté na AVU u prof. z Ottenfeldu.

34507. Koza s kůzlaty
Dražba ukončena:18.09.2019 21:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo