Akvarel, 17x23 cm. Signováno vpravo dole L. Kratochvíl. Pasparta, sklo.
Pozn.: Pasparta mírně poškozena.
o autorovi: Narodil se v Praze roku 1887. Studoval nejdříve na soukromé škole malířské Karla Reisnera v Praze, poté na AVU u prof. z Ottenfeldu.