Ladislav Kuntoš

55225. Hříbky na stole

popis: Olej na papíře fixovaném na kartonu, 24x38 cm. Signováno vpravo dole Kuntoš 96. Rámováno.

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen